jt banner  top


"Pieredzes apmaiņa par profesionālas pilnveides iespējām Erasmus mobilitātes ietvaros".

Jelgavas Tehnikuma pedagogi no 20.10.2022. līdz 22.10.2022. viesojās Kuresāres reģionālajā mācību centrā (Kuressaare Regional Training Centre) Sāremā, Igaunijā. Vizīte norisinājās Erasmus+ programmas mobilitātes projekta 2020-1-LV01-KA102-077243 “Jelgavas Tehnikuma izglītojamo un pedagogu profesionālo kompetenču pilnveidošana” ietvaros.

Mobilitātes laikā pedagogi  apmeklēja Kuresāres reģionālo mācību centru un iepazinās ar izglītības programmām un materiāltehnisko bāzi.
Pedagogiem, it īpaši Tūrisma un viesmīlības jomas pedagogiem, tika piedāvāta  iespēja novērtēt tūrisma un viesmīlības pakalpojuma sniegšanas kvalitāti un organizāciju, dodoties ekskursijās pa Sāremā salu un Kuresāres pili.
Iepriekšējos mācību gados Viesmīlības pakalpojumu speciālistu programmas 4. kursa izglītojamie Erasmus+ programmas mobilitātes ietvaros ir bijuši trīs nedēļu mācību praksē Sāremā viesnīcā Grand Rose SPA Hotel.
Pēc izglītojamo un pedagogu mobilitātēm jāsecina, ka Sāremā un Kuresāres reģionālais mācību centrs Kuressaare Ametikool ir ieteicami turpmākajām mobilitātēm Tūrisma un viesmīlības jomā.

 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2022