001JTLOGO  fotoTEHNfasade small

 LV 

  EN 

 

 


Skrējiens kā dāvana Latvijai

Lai gan, rūpējoties par sabiedrības veselību, sporta pasākumus ar pulcēšanos rīkot nav ļauts, Jelgavā jau par tradīciju kļuvušais skrējiens Latvijas svētku mēnesī notiks arī šogad, tikai citādākā formātā nekā ierasts.

Šogad pasākuma nosaukums ir “Latvija, lai Tev mūsu spēks un izturība!”. “Latvijas valsts robežas garums ir 1836 kilometri, tāpēc mūsu mērķis šogad ir apvienot 1836 unikālos dalībniekus un pēc kopā pieveiktās kilometrāžas noskaidrot, cik liels ir Jelgavas spēks un izturība,” stāsta Jelgavas pilsētas pašvaldības iestādes “Sporta servisa centrs” direktora vietniece Maija Actiņa. Šim uzdevumam atvēlētais laiks ir no 11. novembra līdz 30. novembrim.
Lai kļūtu par skrējiena dalībnieku, viedierīcē jālejuplādē aplikācija “Endomondo” un jāpievienojas izaicinājumam “Latvija, lai Tev mūsu spēks un izturība!”. Dalībnieks paša izvēlētā laikā un vietā aicināts veikt brīvi izvēlētu distanci skrienot, nūjojot vai soļojot. Aplikācijā fiksētais paveiktais rezultāts automātiski tiks reģistrēts izaicinājumā. Dalībnieks izaicinājuma darbības laikā – no Lāčplēša dienas līdz novembra beigām – distanci var veikt vairākkārt, tā dodot ieguldījumu kopējā Jelgavas spēka un izturības mērījumā.

Skrējienā piedalīties var ikviens interesents, un dalība tajā ir bez maksas. Visi dalībnieki piedalīsies izlozē – noslēdzoties izaicinājumam, tiks izlozētas vairākas “Sporta servisa centra” pārsteiguma balvas.
“Aicinām iesaistīties arī Jelgavas sporta skolas un klubus, tikai jāatceras, ka valstī šobrīd ir pulcēšanās ierobežojumi, tāpēc distancē dosimies vienatnē vai kopā ar ģimenes locekļiem. Lai sasniegtu mūsu izvirzīto mērķi, ir svarīgs katrs dalībnieks – un nav būtiski, vai viņš noskrien vienu vai divdesmit kilometrus,” norāda M.Actiņa, piebilstot, ka kustības svaigā gaisā uzlabo gan veselību, gan labsajūtu.
Izaicinājums pieejams šeit: https://www.endomondo.com/invite/ch/45151505?id=3amyn8rc9doeog2a7mm2f

 

COVID 19

covid-19 talrunis

DROŠĪBAS PASĀKUMI

Saskaņā ar Jelgavas Tehnikuma direktores 27.08.2020. apstiprināto dokumentu “Kārtība, kādā tiek organizēts darbs Jelgavas tehnikumā, ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus COVID– 19 laikā” un tajā veiktajiem grozījumiem un MK noteikumu Nr. 360 "Epidemioloģiskās  drošības pasākumi Covid -19 infekcijas izplatības ierobežošanai " noteikto, mācības tiek organizētas attālināti, izņemot profesionālo priekšmetu praktiskās daļas apguvi, kas nepieciešama profesionālo prasmju vai kvalifikācijas ieguvei. 

Ar kārtību iespējams iepazīties šeit...

ERASMUS+

erasmus sadarbiba un inovacija

E-lietas

office 365

logo sky

mykoob logo

E-pasts

MeklētCopyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2020