001JTLOGO  fotoTEHNfasade small

 LV 

  EN 

 

 


Gatavošanās konkursam Balticskills
 

2021.gada pavasarī ir noslēdzies darbs pie konkursa “Balticskills”  metodisko dokumentu sagatavošanas, ir izstrādāti konkursa uzdevumi un vērtēšanas kritēriji vairākās profesionālajās jomās: metālapstrādē (metināšanā), kokapstrādē (mēbeļu  galdniecība) u.c.
Covid-19 ieviesis korekcijas arī projekta īstenošanā, diemžēl, nebūs iespēja klātienē organizēt konkursa norisi: kokapstrādes jomā paredzēts, ka dalībnieki darbus veiks savas skolas darbnīcās un sūtīs vērtēšanai uz Lietuvu. Konkursa norise plānota maija beigās, bet rezultāti tiks prezentēti projekta noslēguma  konferencē jūnijā. Šī projekta īstenošana pandēmijas apstākļos ir bijis izaicinājums arī projektā iesaistītajiem cilvēkiem: plānoto klātienes pasākumu vietās nācās darbus organizēt un sadarboties attālināties, toties tas sniedza jaunu pieredzi, ļaujot izvērtēt arī attālinātās sadarbības priekšrocības, piemēram, laika ietaupījumu ceļošanai.            
Projekts Nr.2019-1-LT01-KA202-060744 “Profesionālo prasmju konkurss “Baltic Skills” sadarbībā ar Alitus profesionālās izglītības centru, sadarbības partneriem no Tartu un Liepājas tiek īstenots pateicoties programmas Erasmus+ finansiālajam atbalstam.

Informācija sagatavota 2021.gada 26.aprīlī

 

Copyright www.jelgavastehnikums.lv 2005-2020